Firma

CARTREX istnieje od 1988 roku. Sprzątamy budynki i tereny zewnętrzne. Realizujemy głównie stałe kontrakty. Sprzątamy w Warszawie i okolicach: przedsiębiorstwa prywatne, urzędy administracji państwowej, obiekty handlowe, laboratoria, banki, zakłady produkcyjne, obiekty służby zdrowia oraz tereny zewnętrzne - często przylegające do obsługiwanych obiektów.

Uzyskaliśmy i posiadamy liczne referencje, opinie i świadectwa potwierdzające naszą wiarygodność (przedstawimy je Państwu przy złożeniu oferty). Cieszymy się zaufaniem wielu instytucji, które korzystając z naszych usług pozbyły się licznych kłopotów. Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu biur i organizacji usług porządkowych daje nam możliwość wykonania wszelkiego rodzaju zamówień na oczekiwanym poziomie.

Korzystając z dużej wiedzy w organizacji sprzątania budynków i terenów zewnętrznych dajemy naszym Klientom pełne zadowolenie z efektów naszej pracy.

Dynamizm w działaniu i zaangażowanie w pracy zjednało nam wielu klientów, którzy powierzyli nam na stałe swoje biura, budynki biurowe i tereny w celu codziennego utrzymania czystości.ZAPRASZAMY!