Usługi

Od 22 lat sprzątamy wszelkiego rodzaju obiekty biurowe, handlowe, zakłady produkcyjne i tereny zewnętrzne. Specjalizujemy się w kompleksowym profesjonalnym utrzymaniu czystości:

wewnątrz budynków:
kompleksowe, stałe utrzymanie czystości wszystkich powierzchni wewnętrznych i wszystkich elementów wyposażenia wnętrz, usuwanie zanieczyszczeń.

teren zewnętrzny:
całoroczne utrzymanie czystości terenów utwardzonych i zielonych włącznie z profesjonalną pielęgnacją zieleni wg potrzeb Zleceniodawcy.

materiały i sprzęt:
środki i urządzenia do wykonywania usług porządkowych są znanych producentów: m.in.: Fiorentini, Dulex lub Euromop. Wszyscy producenci posiadają certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej.

Szczegółowy wykaz czynności przedstawimy Państwu po złożeniu wizyty w Waszym biurze i otrzymaniu informacji o szczegółach zamówienia. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań i oczekiwań Zleceniodawców uwzględniając specyfikę oraz wielkość obiektu. Ze względów startegicznych minimalną powierzchnię objętą zleceniem usług przyjmujemy powyżej 1000,0m2 a czasokres ich trwania minimum 12 miesięcy. Nie wykonujemy usług jednorazowych.


ZAPRASZAMY!